O Jelením loji

Léčivou schopnost Jeleního loje znají lidé dlouhá staletí. Mluvil o něm dokonce i antický otec lékařství - Hippokrates. Tradiční český výrobek - Jelení lůj - jsme pak poprvé vyrobili v roce 1962 v Novém městě nad Metují. Za půlstoletí své existence se stal nedílnou součástí kosmetického vybavení nejedné rodiny.


Základní terminologie

Základem Jeleního loje je přírodní komplex triglyceridů mastných kyselin ve směsi s medicinální vazelínou a parafíny. Tato směs brání nepříznivým vlivům atakovat pokožku a zároveň zabraňuje jejímu vysoušení. A protože účinky Jeleního loje stoupají díky výtažkům z léčivých bylin, vyvinuli jsme ve tradiční a dobře známé pomády řadu dalších druhů. Seznamte se.

Produkty

Produkty

NOVINKA Regina Balzám na rty s Aloe vera Novinka

Regina Balzám na rty s Aloe vera

Regina Balzám na rty s Aloe vera naprosto jistě uleví Vašim rtům při mrazivém počasí v zimě. Pokud máte rty a jejich okolí suché a popraskané, tak toto je přípravek, který musíte mít. Účinné látky: měsíček lékařský, olivový olej, D - panthenol

Jelení lůj revitalizační Novinka

Jelení lůj Revitalizační

REVITALIZAČNÍ balzám na rty je určen k intenzivní péči. Přípravek přináší okamžitou úlevu, zklidnění a regeneraci především suchým a rozpraskaným rtům. Výborně regeneruje, hydratuje a zklidňuje. Účinné látky: měsíček lékařský, olivový olej, D - panthenol

Jelení lůj Tradiční Vylepšený obal

Jelení lůj Tradiční

Novinka v praktickém designovém pouzdře. Mechanické vysunování pomády. Praktické a moderní balení. Nová varianta výrobku pro náročného zákazníka.

Pomáda s měsíčkem zahradním Vylepšený obal

Jelení lůj s měsíčkem zahradním

Zvláčňuje a regeneruje rozpraskané rty a jiná citlivá místa pokožky. Obsahuje výtažek z měsíčku zahradního v olivovém oleji a vitamin E.

Jelení lůj Malina Vylepšený obal

Jelení lůj Malina

Jelení lůj originál je tradiční český výrobek kosmetiky Regina. Je vyrobený dle jedinečné receptury převážně z přírodních surovin. Jelení lůj rty chrání před vysoušením a popraskáním. Regeneruje pokožku rtů,tvoří ji odolnou vůči mrazu,extrémnímu horku i dalším nepříznivým povětrnostním vlivům."

Jelení lůj Meloun Vylepšený obal

Jelení lůj Meloun

Jelení lůj originál je tradiční český výrobek kosmetiky Regina. Je vyrobený dle jedinečné receptury převážně z přírodních surovin. Jelení lůj rty chrání před vysoušením a popraskáním. Regeneruje pokožku rtů,tvoří ji odolnou vůči mrazu,extrémnímu horku i dalším nepříznivým povětrnostním vlivům."

Jelení lůj Placenta Vylepšený obal

Jelení lůj Placenta

Regenerační a pokožku zvláčňující přípravek sloužící k ochraně rtů před nepříznivými povětrnostními vlivy. Aktivní složkou jsou placentární extrakt a lanolín, které rty regenerují a zvláčňují.

Jelení lůj s placentou Vylepšený obal

Jelení lůj s placentou

Dokonale regeneruje a zvláčňuje suché rty. Regeneračních účinků je dosaženo působením směsi tuků, vosků a olejů s placentárním výtažkem.

Jelení lůj Originál

Jelení lůj Originál

Jelení lůj Originál se šroubovacím vysunováním pomády je designovou i funkční novinkou 2013. Jelení lůj Originál je určen , tak jako ostatní Jelení loje, ke každodenní péči o jemnou pokožku rtů, které regeneruje, zklidňuje a zjemňuje a tím chrání před povětrnostními vlivy.

Jelení luj tea tree oil a meduňkou

Jelení lůj Tea Tree Oil a meduňkou

Pomáda na rty s tea tree oil přináší okamžitou úlevu pro rozpraskané rty. Poskytuje rtům dlouhotrvající ochranu.

Jelení luj KissMe

Jelení lůj KissMe

Nové nejoblíbenější ovocné příchutě léta - Jelení lůj KISS ME jahoda, malina a višeň a tropický meloun. Výrobky Jelení lůj jsou určeny ke každodenní péči o jemnou pokožku rtů, kterou zvláčňují, regenerují a dodávají hedvábnou jemnost.

Jelení luj sport

Jelení lůj sport

Jelení lůj SPORT s UV filtry je vynikající pomáda k ochraně a péči regeneraci a hydrataci rtů při sportovních aktivitách. Obsahuje UV filtry.

Jelení luj s konopím

Jelení lůj s konopným olejem

Pomáda s konopným olejem je přípravek určený k péči o pokožku rtů, kterou regeneruje, zklidňuje, zvláčňuje a tím rty chrání před nepříznivými povětrnostními vlivy. Aktivní složky. Konopný olej, olivový olej, vit.E.

Jelení lůj tropický a zahradní mix

NOVINKA roku 2014 na trhu v ČR pro velko i maloobchodní zákazníky. Tradiční pomády na rty v ovocném mixu - nejoblíbenější druhy ovocných příchutí - jahoda, malina, višeň, meloun, pomeranč a banán. Výrobky Jelení lůj ovocný mix jsou určeny ke každodenní péči o jemnou pokožku rtů, které regenerují, zjemňují a lehce tónují.

Jelení lůj ovocný mix

Jelení lůj ovocný mix - NOVINKA na trhu v ČR. Český kvalitní výrobek kosmetiky Regina. 8 neodolatelných druhů ovocných tónujících pomád na rty - jahoda, malina, višeň, meloun, pomeranč, vanilka, banán a mini.

Jelení lůj ovocný mix je určen ke každodenní péči o jemnou pokožku rtů, které regeneruje, zklidňuje a zjemňuje a tím chrání před povětrnostními vlivy. "Každý den na každou pusu!

Jelení lůj - 28g

Jelení lůj - 28g

Generacemi osvědčený produkt určený ke zvláčnění pokožky a k její ochraně proti povětrnostním vlivům. Použití na rty, tváře i pokožku celého těla.

Jelení lůj - 12g

Jelení lůj - 12g

Generacemi osvědčený produkt určený ke zvláčnění pokožky a k její ochraně proti povětrnostním vlivům. Použití na rty, tváře i pokožku celého těla.

Jelení lůj s rakytníkem

Jelení lůj s rakytníkem

Speciální pomáda poskytující intenzivní péči a ochranu citlivým rtům. Obsažený rakytníkový olej má blahodárné účinky na pokožku, které dodává velké množství vitaminů a minerálů. Působí blahodárně na suché, popraskané nebo podrážděné rty, které zklidňuje a podporuje jejich přirozenou regeneraci.

Jelení lůj s mandlovým olejem

Jelení lůj s mandlovým olejem

Tuto pomádu používejte ke každodenní intenzivní péči o citlivou pokožku rtů a pro jejich ochranu před nepříznivými vlivy počasí. Obsahuje přírodní mandlový olej, vitamín E a velmi příjemné aroma.

Jelení lůj Baby s kolagenem

Jelení lůj BABY s kolagenem
- mazlivá kočička

Je určený pro každodenní intenzívní péči o jemné dětské rty a pro jejich ochranu. Komplex aktivních látek chrání rty před nepříznivými vlivy prostředí. Aktivní látky: Vitamín E, D-Panthenol.

Jelení lůj Baby s heřmánkem

Jelení lůj BABY s heřmánkem
– něžná opička

Je určený pro každodenní intenzívní péči o jemné dětské rty a pro jejich ochranu. Komplex aktivních látek, chrání rty před nepříznivými vlivy prostředí. Aktivní látky: Vitamín E, Squalane, Sheabutter.

Jelení lůj Baby ochranná pomáda

Jelení lůj BABY ochranná pomáda
– pejsek ochranář.

Je určený pro každodenní intenzívní péči o jemné dětské rty a pro jejich ochranu. Komplex aktivních látek, chrání rty před nepříznivými vlivy prostředí. Aktivní látky: Vitamín E, Squalane.

Jelení lůj Baby s měsíčkem a vitaminem E

Jelení lůj BABY s měsíčkem a vit. E
– tygřík neposeda.

Je určený pro každodenní intenzívní péči o jemné dětské rty a pro jejich ochranu. Komplex aktivních látek, chrání před nepříznivými vlivy prostředí. Aktivní látky: Vitamín E, Squalane, Sheabutter.