Neohodnoceno

Jelení lůj s placentou

Jelení lůj s placentou je tradiční česká pomáda kosmetiky REGINA. Je vyrobený dle jedinečné receptury převážně z přírodních surovin.

Skladem
Kód: 1414404
47 Kč 38,84 Kč bez DPH

Jelení lůj s placentou je tradiční česká pomáda kosmetiky REGINA. Je vyrobený dle jedinečné receptury převážně z přírodních surovin. Chrání rty před vysoušením, popraskáním a před nepříznivými povětrnostními vlivy jako je mráz, vítr a vysoké teploty. Díky příměsi placentárního extraktu rty regeneruje a zklidňuje.

Obsah: 4,5 g

Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Kosmetiku ze zvířat nikdy 24.7.2018 02:10
Může být tradiční český výrobek vychvalován jakkoliv, ale je vyroben z živočišného tuku. Nepoužívám a nikdy nebudu používat kosmetiku, která využívá zvířata, ať už k testování (které už naštěstí v EU je od r.2013 zakázáno, i dovoz takové kosmetiky), anebo je složkou kosmetiky část mrtvého zvířete. Teď je módou odsuzovat parabeny, které jsou ke konzervaci užívány už 50 let a nikdy nebyla prokázána jejich škodlivost. Chceme "bio" kvalitu - ale JEN pro nás, pro lidi. Ale na zvířatech "použitých" k výrobě té kosmetiky nám už nesejde. Mně chemie nevadí, nejsem omámená módou "bio". A pečuju o sebe docela dost (i dekorativní kosmetikou) a jde to i bez mrtvých zvířat. Oriflame založili osvícení bratři Jochnickové v roce 1967 a společnost od svého založení nikdy netestovala ani ingredience na zvířatech ani nevyužívala a nevyužívá produkty mrtvých zvířat. Pouze med a mléko. Proto je to moje značka a navždy bude. Zvířata nejsou na planetě Zemi proto, aby těla a tváře lidí byly hebčí a krásnější.
Odpovědět
H Avatar autora Milá paní Špačková... 11.10.2018 09:51
Výrobky ze zvířat jsou tu od pradávna, a dobře fungují. A k těm zvířatům, která nám poskytují sami sebe pro to, abychom jsme se my měli lépe, bychom za to měli být vděční a chovat se k nim s úctou, měli se nad míru dobře a netrpěli... Také zastávám ten názor, že testování na zvířatech by se mělo zakázat, je nelidské a pod úroveň lidských bytostí. Testují na nich CHEMICKÉ přípravky, kosmetiku, protože se bojí, co by to udělalo s lidmi, ale pokud by se požívali jen naturální zdroje a přípravky či metody ověřeny samotnými dlouholetými zkušenostmi, nebylo by třeba jakkoliv testovat přírodní a nezávadné zboží. Jelení lůj tu byl vždy, stejně jako sádlo nebo mléko a pokud tato firma plní zásady správného nakládání se zvířaty a nepřidává nepotřebné chemikálie, bez kterých se obejde, není co řešit. Přeji pěkný den